Otrzymaliśmy nowy sprzęt wartości 237 000 PLN!

W piątek, 6 października br. w Szczecineckim Centrum Konferencyjnym Zamek  odbyło się oficjalne zamknięcie projektu pt. „Wyposażenie Hospicjum im. św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku.” Na spotkaniu w Zamku lionom szczecineckim i wszystkim lionom w Polsce gratulacje i podziękowania przekazała  Gubernator Okręgu 121 Polska  Maria Sterczewska.  Gospodarz uroczystości, Prezydent LC Szczecinek Jakub Rogólski dziękował wszystkim za bardzo aktywny i skuteczny udział w pracach na rzecz tego ogólnopolskiego projektu przez wiele miesięcy. W imieniu Hospicjum podziękowania dla wszystkich lionów z Polski i ze świata, którzy wspomogli finansowo i logistycznie projekt przekazał wiceprezes Hospicjum Andrzej Łysiak. W towarzystwie członka Stowarzyszenia Leszka Seheńczuka odebrał tabliczkę upamiętniajacą ten projekt w wyniku którego udało się zgromadzić kwotę 237 000 PLN. Pieniądze przeznaczono na zakup wyposażenia hospicjum tzn:

15 łóżek wraz z materacami przeciwodleżynowymi oraz z towarzyszącymi szafkami

pompy infuzyjnej

wanny do kąpieli chorych

3 specjalistycznych ssaków

3 koncentratorów tlenu

elektrokardiografu

3 inhalatorów

Podczas uroczystości goście obejrzeli wystawę zdjęć z realizacji dostaw sprzętu na wyposażenie poszczególnych pomieszczeń hospicjum. To wysokiej klasy sprzęt medyczny, służący bezpośrednio pacjentom podczas pobytu w hospicjum.