94 712 79 00
664 485 242

Dlaczego prosimy o pomoc?

Opieka hospicyjno-paliatywna jest świadczona bezpłatnie, w ramach umowy z NFZ. Niestety, środki z NFZ są niewystarczające, żeby zapewnić naszym pacjentom niezbędne środki, opiekę i leczenie.

Jednak dzięki hojności naszych Darczyńców możemy sprawić, że nasza opieka jest na możliwie najwyższym poziomie. Każda przekazana „złotówka”, lub dar rzeczowy to realne wsparcie człowieka w trudnym czasie choroby i odchodzenia. Ile razy otrzymujemy wsparcie, tyle razy świat naszych pacjentów staje się po prostu lepszy.

Chcemy, żeby każdy Darczyńca wiedział, że Jego pomoc buduje niewidzialny most dobra i życzliwości między ludźmi, że jest kierowana do konkretnego człowieka w potrzebie.

Dziękujemy, że nas wspierasz.

Wielu z Was wpiera nasze hospicjum darami rzeczowymi. W trosce o naszych pacjentów dokładamy wszelkich starań, by były one bezpieczne i jak najlepiej im służyły.

Poniżej kilka podpowiedzi, jakie materiały i artykuły są zawsze potrzebne. Zależy nam bardzo, by radość dawania i otrzymywania spotkały się we wspólnym miejscu, jakim jest dobro naszych pacjentów.

 

Artykuły higieniczne
pieluchomajtki, podkłady jednorazowe, rękawiczki jednorazowe, pianki i preparaty do pielęgnacji pacjenta

 

Artykuły sanitarne
środki do mycia okien, podłóg, toalet, ręczniki jednorazowe, papier toaletowy, inne środki czystości

 

Artykuły papiernicze
papier do ksero, długopisy, zakreślacze, markery, spinacze, zszywacze, dziurkacze

 

Przekaż darowiznę
Konto bankowe 48 89 35 0009 1300 3704 2000 0010
KRS 0000270209