94 712 79 00
664 485 242

Aktualności

21
Kwi

Kwesta uliczna

Serdecznie zapraszamy do wsparcia Hospicjum, podczas kwesty, która odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2021 r. (czwartek) na ulicach Szczecinka.

15
Kwi

Trwają Pola Nadziei

Naszych wolontariuszy można będzie spotkać na ulicach Szczecinka. Prosimy o wsparcie szczecineckiego hospicjum

15
Kwi

Trwają Pola Nadziei

Dziękujemy uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół nr 6 w Szczecinku za wypieki i kwestę na rzecz Hospicjum. Dziękujemy za ten dar i prosimy o wsparcie. Pola Nadziei trwają nadal. Można w ten sposób wesprzeć naszą pracę dla potrzebujących.

20
Mar

Dziękujemy za nową stronę internetową i logo

Serdecznie dziękujemy firmie Creative Heads Konieczny Jackiewicz sp. j. z Tczewa, która podarowała nam nową stronę internetową i logo. Papież Franciszek powiedział: Jakże byłoby pięknie, gdyby wieczorem każdy z nas mógł powiedzieć – dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego. Strona internetowa, którą firma Creative Heads wykonała dla naszego Hospicjum jest takim właśnie gestem. Bezinteresownym gestem […]

20
Mar

Dziękujemy za zdjęcia do Galerii naszej strony internetowej

Serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi za wykonanie zdjęć do Galerii naszej strony internetowej. Zdjęcia wzbogacają naszą nową stronę internetową i pozwalają przybliżać ofertę tym, którzy chcieliby skorzystać ze świadczeń Hospicjum. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i poświęcony nam czas.

28
Sty

Dziękujemy wspaniałym Mikołajom

#RazemNaŚwięta Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze zorganizował zbiórkę  środków czystości na rzecz Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku Czytaj więcej

28
Sty

Dwa nowe urządzenia – koncentratory tlenu

Dzięki Szczecineckiej Fundacji na rzecz Osób Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych 2 nowe urządzenia  – koncentratory tlenu już pracują dla naszych Pacjentów. W sposób szczególny dziękujemy Pani Katarzynie Oleś Prezes Fundacji za zainteresowanie sprawami Hospicjum oraz okazaną wszelką pomoc. Koncentratory tlenu to urządzenia niezbędne do prowadzenia tlenoterapii naszych Pacjentów. To bezpieczna alternatywa butli tlenowej. Nie stwarzają […]

28
Sty

Małe gesty mają wielkie znaczenie.

Dziękujemy Zespołowi Szkół nr 6 im. S. Staszica w Szczecinku za pamięć o potrzebujących i ich rodzinach. Dzięki Waszym Sercom ten trudny czas naszych Pacjentów rozjaśnia Wiara, Nadzieja.i Miłość.

28
Sty

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Każde wsparcie finansowe lub rzeczowe hospicjum pozwala nam świadczyć pomoc dla cierpiących. Dziękujemy za każdą pomoc, tym razem funduszom europejskim.

Przekaż darowiznę
Konto bankowe 48 89 35 0009 1300 3704 2000 0010
KRS 0000270209